poniedziałek, 29 maja, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Mniej osób wejdzie do urzędu. Wprowadzono limity

Mniej osób wejdzie do urzędu. Wprowadzono limity

Wszystko w związku z panującą pandemią koronawirusa. Jak informują gorzowscy urzędnicy: zmniejszone zostają limity osób, które mogą przebywać w Urzędzie Miasta.

Zmiany wchodzą w życie już od dzisiaj, tj. od wtorku (25.01). Godziny racy urzędu pozostaną bez zmian, ale liczba osób, które będą mogły do tego urzędu wejść zostaje zmieniona. O tym kto i kiedy wejdzie do budynku będą decydować pracownicy ochrony, którzy na bieżąco będą monitorować ilość osób przebywających w środku.

Wszystko po to, aby do minimum ograniczyć rozprzestrzeniania się koronawirusa. Im mniej osób dookoła tym mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że   zgodnie z nowymi przepisami wprowadzony został obowiązek pracy zdalnej w urzędach administracji publicznej. To z kolei powoduje, że obsługę petentów zapewniać będzie mniejsza liczba osób.

Nowe wymogi, póki co będą obowiązywać do końca lutego. Przypomnijmy: urząd znajdujący się przy ulicy Sikorskiego przyjmuje petentów w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 8:00-15.30, we wtorki od 8:00 do 16:30, a w piątki od 8:00 do 14.30. Część spraw można także załatwić za pośrednictwem Internetu korzystając z e-urzędu. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie miasta.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
15.9 ° C
15.9 °
15.9 °
56 %
3kmh
100 %
pon.
21 °
wt.
22 °
śr.
24 °
czw.
23 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE