sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Muzyka klasyczna na świeżym powietrzu

Muzyka klasyczna na świeżym powietrzu

Po raz kolejny ruszają Pikniki Chopinowskie. Każdy chętny może wziąć udział w wyjątkowych, plenerowych koncertach na żywo. Dźwięki muzyki klasycznej opanują plac przy Filharmonii Gorzowskiej, wstęp darmowy.

Pierwszy koncert zaplanowano na najbliższą niedzielę (10.07), ale muzyczne spotkania będą się odbywać w każdą niedzielę aż do 28. sierpnia. Zielone tereny przy Filharmonii zamienią się w wyjątkowy piknik. Będę koce i leżaki, a co najważniejsze: grana na żywo muzyka. Na początek w świat muzyki przeniesie chętnych Małgorzata Rusak, która zagra na fortepianie takie utwory Fryderyka Chopina jak: Scherzo h-moll op. 20, 6 Pieśni Polskich czy Polonez As-dur op. 53. Koncert rozpoczyna się o godzinie 17:00 i ma potrwać około dwóch godzin. Udział jest bezpłatny, nie są potrzebne zapisy. Wystarczy po prostu przyjść! Każdy może przynieść też swoje koce czy krzesełka.

Z kolei nieco wcześniej, bo o godzinie 16:00, odbędą się Piknikowe Animacje dla Najmłodszych. Na fortepianie utwory dla dzieci zagra Przemek Kojtych, a zabawy poprowadzą Marcin Ciężki i Anna Łaniewska.

Więcej informacji na temat Pikników Chopinowskich znajdziecie na Facebookowym profilu lub na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
21 °
61 %
2.2kmh
68 %
sob.
23 °
niedz.
24 °
pon.
26 °
wt.
28 °
śr.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE