czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Na Kosynierów Gdyńskich jest już asfalt. Trwa remont jednej z głównych ulic

Na Kosynierów Gdyńskich jest już asfalt. Trwa remont jednej z głównych ulic

Jak informują urzędnicy: na remontowanym odcinku ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie, a dokładniej na odcinku od ronda przy IV LO do skrzyżowania z ulicą 30 Stycznia, położony został już nowy asfalt. To oczywiście nie koniec prac, ale jak widać toczą się one w dobrym tempie i póki co przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Na ulicy Kosynierów Gdyńskich, od marca tego roku, prowadzone są równocześnie dwie duże inwestycje. Jedną z nią jest wykonanie nowej nawierzchni drogi i chodników, a także przebudowanie skrzyżowania i budowa nowego ronda. Tymi pracami zajmuje się firma Eurovia. Jednocześnie firma Wuprinż ma za zadanie przebudować znajdującą się w ciągu ulicy sieć wodociągową.

Jak widać prace idą pełną parą! Na odcinku od ronda przy IV LO do skrzyżowania z ulicą 30 Stycznia zakończyły się prace podziemne związane z budową kanalizacji, co umożliwiło kolejnemu wykonawcy, Eurovii, wylanie nowej asfaltowej nawierzchni.

Sieć kanalizacyjna gotowa jest już także na odcinku od ulicy Słowiańskiej do ulicy Mościckiego, dlatego rozpoczęło się tam układanie pierwszej warstwy bitumicznej.

Co dalej? Na odcinku od 30 Stycznia do ulicy Borowskiego trwają przygotowania do wykonania nowych warstw podbudowy pod drogę, natomiast jeszcze w tym tygodniu wykonawca planuje prace rozbiórkowe nawierzchni od ulicy Jagiellończyka do ulicy Mościckiego.

Przypomnijmy: szczegółowy plan prac inwestycyjnych na Kosynierów Gdyńskich można znaleźć na oficjalnej stronie miasta. Informacje o zmianach można też na bieżąco sprawdzać na stronie Gorzowskich Inwestycji Miejskich.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
32 %
2.4kmh
16 %
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE