sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowe godziny otwarcia stadionu. Kiedy można przyjść potrenować?

Nowe godziny otwarcia stadionu. Kiedy można przyjść potrenować?

Wraz z końcem wakacji zmieniają się godziny otwarcia stadionu lekkoatletycznego dla mieszkańców. W wyznaczone dni każdy chętny może przyjść i poćwiczyć we własnym zakresie. Jak mówią urzędnicy: stadion ma służyć każdemu.

Obowiązuje już całkiem nowy harmonogram otwarcia stadionu zlokalizowanego przy ulicy Krasińskiego. Po rozpoczęciu nowego roku szkolnego zmiany były koniecznie, ponieważ z obiektu korzystają też gorzowscy uczniowie w ramach codziennych zajęć. Terminy udostępnienia stadionu mieszkańcom musiały więc zostać dostosowane do godzin, w których ćwiczą na nim dzieci i młodzież.

W tej chwili stadion jest dostępny dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 9.00 oraz od 18.00 do 20.00. Trenować można również w soboty od 8.00 do 14.00.

„Przypominamy, że sportowcy-amatorzy trenujący na gorzowskim stadionie powinni dostosować się do zasad, które zawarte są w regulaminie, obowiązującym na stadionie lekkoatletycznym im. Lubuskich Olimpijczyków. Regulamin znajduje się m.in. przy wejściu głównym na teren stadionu, od strony skrzyżowania ulic: Krasińskiego i Dąbrowskiego” informują pracownicy gorzowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Przypomnijmy: stadion lekkoatletyczny przeszedł gruntowny remont i w nowej odsłonie został oddany do użytku jeszcze przed wakacjami. W sierpniu natomiast odbyły się tu 99. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
2.6kmh
100 %
sob.
17 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE