piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDlaczego Marek Cebula kandyduje do Sejmu? Mocne otwarcie kampanii

Dlaczego Marek Cebula kandyduje do Sejmu? Mocne otwarcie kampanii

Chętnych, aby zobaczyć otwarcie kampanii wyborczej Marka Cebuli, było więcej niż miejsc przygotowanych w Mediatece. Obecny burmistrz Krosna Odrzańskiego nie tylko mówił o swoich sukcesach, ale też odpowiedział na najważniejsze pytanie – dlaczego chce kandydować do Sejmu.

W polityce brakuje osób przyzwoitych, prawdomównych i takich, z których możemy być dumni. Osób, które coś osiągnęły, nie tylko w sporcie i samorządzie, ale też w działalności gospodarczej. Przypilnuję krośnieńskich spraw, ale też przywrócę samorząd mieszkańcom. Nasze pieniądze znowu będą służyły mieszkańcom powiatu krośnieńskiego, a nie Warszawie – mówił Marek Cebula, entuzjastycznie oklaskiwany przez swoich zwolenników.

Wcześniej mogliśmy nieco powspominać. Od jego ostatniej obecności w sejmowych ławach minęło przeszło 13 lat. Na kolejnych slajdach mogliśmy zobaczyć, że to Marek Cebula pierwszy walczył o obwodnicę czy obwałowanie dolnej części miasta. Swoje interpelacje oraz wizyty składał również do ówczesnego ministra spraw wewnętrznych Grzegorza Schetyny w celu uratowania Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Kolejne lata to trudna praca na stanowisku burmistrza Krosna Odrzańskiego. Udało się jednak oddłużyć gminę, przygotować ogromne projekty jak wodociąg obiegowy czy laptop dla każdego ucznia. Żadna ekipa nie zrobiła też tyle dla dolnej części miasta co mój zespół. Rewitalizacje widać dzisiaj gołym okiem – mówił kandydat do Sejmu i było widać, że nie brakuje mu werwy.

Kandydat z list Koalicji Obywatelskiej złożył również jasną deklarację. Jeżeli miałoby się zdarzyć, że demokratyczna opozycja nie będzie rządziła po wyborach to złoży mandat i wróci do Krosna Odrzańskiego, aby wystartować w wyborach samorządowych – Niestety będąc w opozycji niewiele będę mógł ugrać dla mieszkańców. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wygrali te wybory. Chcę sprawić, aby z Warszawy było widać nasz powiat i województwo lubuskie – zagrzewał na koniec do oddawania głosu.

Marek Cebula kandyduje do Sejmu RP z numeru 8 listy Koalicji Obywatelskiej.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
11.6 °
11 °
63 %
0.6kmh
52 %
pt.
20 °
sob.
25 °
niedz.
25 °
pon.
26 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE