wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczOgródki działkowe nie zostaną zlikwidowane! Gmina dementuje plotki

Ogródki działkowe nie zostaną zlikwidowane! Gmina dementuje plotki

Władze Międzyrzecza postanowiły odnieść się do informacji, które jakiś czas temu obiegły opinię publiczną. Chodzi o doniesienia o rzekomej likwidacji ogródków działkowych zlokalizowanych przy ulicy Piastowskiej, co ma mieć ziwązek z budową obwodnicy miasta. Jak sie okazuje: to tylko plotki.

Gmina Międzyrzecz złożyła już wniosek o dotację na pierwszy etap budowy wschodniej obwodnicy. Wniosek dotyczy odcinka między ulicą Poznańską i Obrą, a cała inwestycja ma zostać podzielona na etapy.

W związku z planowanymi pracami w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, jakoby gmina miała likwidować ogródki działkowe mieszczące się przy ulicy Piastowskiej.

Jak się okazuje: to fake newsy, które gmina postanowiła teraz zdementować zapewniając, że budowa w żaden sposób nie będzie kolidowała z Rodzinnymi Ogródkami Działkowymi ROD Piastowski.

Nikt nikomu nie będzie zabierać działek, dlatego proszę nie brać na poważnie krążących na ten temat plotek. Naszym nadrzędnym celem jest rozwój Gminy i dobro Mieszkańców, co starają się podważyć autorzy tych kłamstw – przyznał Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Przypomnijmy: wschodnia obwodnica wraz z drugim mostem na Obrze ma połączyć ulice Poznańską z Piastowską, a następnie z Rokitniańską. Dzięki temu zmniejszy się ruch w centrum miasta, co znacząco wpłynie na rozładowanie korków w godzinach szczytu.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
18.7 ° C
18.7 °
18.7 °
65 %
3.2kmh
98 %
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
28 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE