czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowy rok akademicki w Gorzowie oficjalnie rozpoczęty!

Nowy rok akademicki w Gorzowie oficjalnie rozpoczęty!

We wtorek (3. października) studenci w całej Polsce zainaugurowali rok akademicki 2023/2024. Nie inaczej było na jednej z najpopularniejszych gorzowskich uczelni wyższych, czyli Akademii im. Jakuba z Paradyża. Teraz oficjalnie można już rozpoczynać zajęcia!

2100 – dokładnie tylu studentów zainaugurowało rok akademicki na gorzowskiej akademii. Aż do czerwca (chociaż w przypadku niektórych nawet do września) będą zdobywać wiedzę, która sprawdzana będzie w trakcie sesji zimowej oraz letniej. Wszystko po to, by zadbać o swoją przyszłość i z odpowiednim wykształceniem powalczyć o jak najlepszą pracę w przyszłości.

We wtorek (3.10) w auli przy ulicy Chopina odbyła się immatrykulacja, czyli oficjalnie przyjęcie w grono studentów. Jak zawsze w auli rozbrzmiało też słynne „Gaudeamus igitur”.

Jestem bardzo dumna, że nasza uczelnia tak prężnie się rozwija, że tak wszechstronnie reaguje na potrzeby rynku. Dziękuję uczelni za wsparcie naszego szkolnictwa; gorzowscy uczniowie dzięki wam  mają możliwość skorzystania z nowoczesnej bazy technicznej i naukowej – powiedziała w trakcie uroczystości Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa.

Kandydaci na studia w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim w roku akademickim 2023/2024 mieli do wyboru 15 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE