czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Odnajdź grób bliskich z pomocą aplikacji

Odnajdź grób bliskich z pomocą aplikacji

Dostępna jest już zaktualizowana wyszukiwarka nagrobków, dzięki której szybko i dokładnie można odnaleźć osoby pochowane na cmentarzach parafialnych przy ul. Strażackiej, Poznańskiej i Dobrej. Na bieżąco aktualizowana jest też mapa grobów na cmentarzu głównym przy Żwirowej.

Jak co roku, z okazji Dnia Wszystkich Świętych, mieszkańcy masowo ruszają na groby bliskich. To też doskonała okazja do tego, by odwiedzić zmarłych przyjaciół, znajomych czy dalszą rodzinę. Jak się jednak okazuje nie zawsze jest to takie łatwe. Dlatego z pomocą przychodzi… Internet! A dokładniej specjalnie przygotowane mapki określające lokalizację grobów.

To już kolejny rok funkcjonowania specjalnej aplikacji, która wskazuje miejsce spoczynku osób pochowanych na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej. Mapka dostępna jest m.in. tutaj. W odpowiednim polu wystarczy wpisać imię i nazwisko szukanej osoby, a w wynikach wyszukiwania pojawi się dokładny adres grobu (rząd, miejsce, kwatera).

W tym roku Wydział Geodezji i Katastru we współpracy z gorzowskimi parafiami zaktualizował także mapkę pochówków na cmentarzach parafialnych.  Na razie dotyczy to nekropolii przy Strażackiej, Poznańskiej i Dobrej, ale w przyszłości mapa zostanie poszerzona o cmentarz przy Świętokrzyskiej. Dostępna jest ona tutaj.🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
82 %
0.9kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
0 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE