sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ostatnie dni na walkę o podium! Kręć kilometry dla Gorzowa

Ostatnie dni na walkę o podium! Kręć kilometry dla Gorzowa

Jeszcze tylko niecałe dwa dni trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. W tej chwili Gorzów zajmuje czwarte miejsce, jest tuż za Gnieznem, do którego brakuje mu 65 punktów. Na jutro zaplanowano „nocne dokręcanie”.

Rowerowa rywalizacja rozpoczęła się 1. czerwca. Od tamtej pory każdy chętny kręci kilometry dla swojego miasta. Specjalna aplikacja nalicza przejechaną odległość przyznając w ten sposób punkty wybranemu przez rowerzystę miastu. To miasto, którego mieszkańcy przejadą najwięcej kilometrów zdobędzie tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Jutro już ostatni dzień rywalizacji, a obecnie Gorzów zajmuje czwarte miejsce. Aby wskoczyć na podium musi pokonać Gniezno, do którego brakuje mu niewiele, bo 65 punktów. Aby nabić dodatkowe punkty w mieście zorganizowany zostanie specjalny rowerowy przejazd.

Już jutro, tj. w czwartek (30.06) o godzinie 22:00 rozpocznie się akcja „nocne dokręcanie”.

Chętnych zapraszamy na Stary Rynek. Stąd peleton ruszy i przez dwie godziny będzie można wesprzeć miasto w rywalizacji – zachęca Marta Liberkowska, dyrektor gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Każdy może jeszcze dokręcić kilometry dla swojego miasta. Wystarczy wsiąść na rower, włączyć aplikację „Aktywne Miasta” i ruszać w trasę!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
21 °
61 %
2.2kmh
68 %
sob.
23 °
niedz.
24 °
pon.
26 °
wt.
28 °
śr.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE