sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ostrożnie w centrum. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

Ostrożnie w centrum. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

Już dzisiaj (28.03) wprowadzone zostaną nowe zmiany drogowe, dlatego wszyscy kierowcy powinni zachować szczególną czujność i uważnie patrzeć na znaki. Dotyczy to głównie ulic Bolesława Chrobrego, Wybickiego i Władysława Jagiełły.

Jak informują urzędnicy dzisiaj wykonawca robót w centrum ponownie zamknie ulicę Bolesława Chrobrego i przekieruje ruch przez północną część skrzyżowania, kierowcy pojadą już po nowej nawierzchni.

Z kolei przywrócony zostaje przejazd między ulicami Wybickiego i Władysława Jagiełły. Tam udostępniony zostaje jeden pas ruchu w każdym kierunku. Tak więc kierowcy jadący ulicą Wybickiego od strony ronda Kosynierów Gdyńskich na wysokości restauracji McDonald zostaną przekierowani na jezdnię północną. Od strony Jagiełły zawężenie jezdni nastąpi bezpośrednio za skrzyżowaniem z ulicą Dąbrowskiego.

Na skrzyżowaniu Bolesława Chrobrego – Sikorskiego nadal funkcjonować będzie rondo tymczasowe, z którego m. in. będzie możliwy dojazd do ul. Pocztowej (jak w etapach wcześniejszych). Sygnalizacja świetlna nadal działać będzie w programie żółtym migowym.

Te zmiany mają obowiązywać do 7. kwietnia. O następnych utrudnieniach drogowych będziemy na bieżąco informować. Sytuację można też na bieżąco śledzić na stronie www.transport.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
92 %
0.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE