wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Park Róż najbardziej romantycznym miejscem w Gorzowie!

Park Róż najbardziej romantycznym miejscem w Gorzowie!

Mieszkańcy zdecydowali, że to właśnie Park Wiosny Ludów, popularnie zwany Parkiem Róż, ma najbardziej romantyczny charakter! To dlatego w Walentynki stanie tam specjalny napis „Gorzów” z serduszkiem, przy którym będzie można sobie zrobić wyjątkowe zdjęcie.

Zakończyło się internetowe głosowanie, podczas którego każdy gorzowianin mógł napisać jakie miejsce w Gorzowie, jego zdaniem, jest najbardziej romantyczne. Jak się okazało największą popularnością w tym względzie cieszył się Park Róż! To właśnie na to miejsce mieszkańcy wskazywali najczęściej.

Przypomnijmy: zabawa polegała na wybraniu najbardziej romantycznego miejsca, aby dokładnie w Walentynki, czyli 14. lutego, mógł tam stanąć specjalny, duży napis „Gorzów”. Oczywiście w towarzystwie serduszka, bo tego dnia miłość musi być wszędzie!

– Wszystkich chętnych do zrobienia zdjęcia z napisem Gorzów (z serduszkiem) zapraszamy od godziny 14.00 do 17.00. Dla uczestników sesji przygotowaliśmy drobne niespodzianki, m.in. baloniki z helem i słodkie ciastka od piekarni „Bagietka” – zapraszają urzędnicy z gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Również w Walentynki, czyli jutro, ogłoszony zostanie zwycięzca najbardziej kreatywnego i ciekawego opisu uzasadniającego dlaczego wskazane przez niego miejsce jest najromantyczniejsze! Autor opisu zgarnie voucher do teatru do wykorzystania w lutym lub w marcu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
97 %
2.4kmh
54 %
wt.
9 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE