poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Policjanci i kurier pchali samochód na stację

Policjanci i kurier pchali samochód na stację

Gorzowscy mundurowi pomogli kierowcy, któremu skończyło się paliwo. Mężczyźnie nie udało się dojechać do najbliższej stacji, dlatego samochód trzeba było tam dopchać. Do akcji dołączył też przejeżdżający obok kurier.

Wszystko działo się we wtorek (24.05). Policjant i policjantka patrolujący gorzowskie ulice zauważyli na jednej z nich mężczyznę, który pchał swój samochód. Zatrzymali się więc, by dowiedzieć się co się stało. Jak się okazało w aucie zabrakło paliwa. Nie zastanawiając się więc długo funkcjonariusz postanowił pomóc kierowcy i razem z nim zaczął pchać pojazd. W pomoc włączył się także jadący nieopodal kurier. Całą akcję zabezpieczała z radiowozu policjantka.

– Lubuscy policjanci bardzo mocno wzięli sobie do serca hasło „pomagamy i chronimy”, co widać podczas ich codziennej służby. Funkcjonariusze poza zatrzymywaniem sprawców przestępstw, odzyskiwaniem skradzionego mienia czy interweniowaniem, gdy komuś dzieje się krzywda, starają się także pomagać mieszkańcom z bardziej błahymi problemami – przyznaje Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dzięki temu szybko i bezpiecznie udało się doprowadzić samochód na stację, gdzie kierowca napełnił bak i już za kierownicą ruszył w  dalszą drogę.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
16.6 ° C
16.6 °
16.6 °
92 %
1.6kmh
100 %
pon.
28 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE