poniedziałek, 22 lipca, 2024

Rowerem aż na podium

Międzyrzeczanin Waldemar Grabiński wziął udział w Rowerowym Maratonie, który odbył się w Rewalu. W kategorii M-6 zajął zaszczytne drugie miejsce!

To był już kolejny Supermaraton Rewal Bike System im. Pawła Zugaja. W zmaganiach o Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych wziął udział pochodzący z Międzyrzecza Waldemar Grabiński. I trzeba przyznać, że dumnie reprezentował swoje miasto! Na koszulce miał logo Międzyrzecza, a na podium stanął z flagą swojej gminy.

Waldemar Grabiński wystąpił w kategorii M-6. Na szosie miał do pokonania dystans 63 kilometrów i trzeba przyznać, że zrobił to pierwszorzędnie! Udało mu się przejechać całą trasę w czasie jednej godziny, 55 minut i 39 sekund. To z kolei dało mu drugie miejsce na podium!

Sukces jest tym większy, ze warunki do jazdy były dość trudne. Pogoda nie sprzyjała, pojawiały się opady deszczu i wiatr. Jednak zawodnicy dali z siebie wszystko i nie rezygnowali, bez względu na warunki.

Jazda na rowerze, niezależnie od rywalizacji i udziału w zawodach, niesie ze sobą dużo korzyści. Samo przebywanie na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na nasz organizm. Ponadto, podczas jazdy zwiększa się pojemność płuc, układ krążenia pracuje wydajniej, a to zmniejsza ryzyko nadciśnienia, zawału serca czy miażdżycy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
20 ° C
20 °
20 °
73 %
3.9kmh
94 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE