niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Policjant z Gorzowa jest najsilniejszy!

Policjant z Gorzowa jest najsilniejszy!

Funkcjonariusz Dawid Olkiewicz z Gorzowa wziął udział w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i okazał się najsilniejszym wśród służb mundurowych. Bez większego trudu podniósł 255 kg!

Zawody odbyły się w miniony weekend (21-22.05) we Wrocławiu. Zawodnicy rywalizowali ze sobą zarówno w kategorii open jak i kategorii służb mundurowych. Policjant z Gorzowa wygrał kuilka klasyfikacji i był najlepszy wśród służb Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. To dało mu tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych.

– Starszy sierżant Dawid Olkiewicz z ciężarami ćwiczy od 12 roku życia. Od pierwszych tytułów znacznie się zmienił. Nie tylko fizycznie, ale też mentalnie. Poradził sobie z kontuzją, która wykluczyła go ze sportu na kilkanaście miesięcy przyznaje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

www.lubuska.policja.gov.pl

Dawid ze spokojem podchodzi do swoich sportowych osiągnięć. Jest pewny siebie i planuje swoje kolejne cykle treningowe. Teraz czeka go zasłużona przerwa od startów. Wraz z trenerami rozważnie patrzy w przyszłość, by nie nabawić się kontuzji, która wykluczyłaby go z treningu – dodaje Grzegorz Jaroszewicz.

Dawid Olkiewicz swój pierwszy głośny sukces zanotował jeszcze w 2016 roku  kiedy jako 21-latek, a zarazem najmłodszy uczestnik zawodów zdobył tytuł Mistrza Polski.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
22 ° C
22 °
22 °
50 %
2.6kmh
50 %
niedz.
26 °
pon.
28 °
wt.
25 °
śr.
26 °
czw.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE