poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ponad 400 osób na ulicach Gorzowa

Ponad 400 osób na ulicach Gorzowa

W niedzielę (15.05) miała miejsce 40. edycja Biegu Słowiańskiego. Frekwencja była tak wysoka, że zaskoczyła samych organizatorów. W wydarzeniu wzięło udział prawie 400 osób!

W tym roku odbyły się dwa biegi: jeden na dystansie ośmiu, a drugi na dystansie czterech kilometrów. Obie trasy biegły pomiędzy Rondem Słowiańskim a skrzyżowaniem z ulicą Żwirową. Różnica polegała na tym, że zawodnicy biegnący na ośmiu kilometrach mieli zrobić dwie pętle, a biegacze czterokilometrowi jedną.

Dłuższy dystans wygrali Michał Hulewicz (z Gorzowa) i Natalia Semonowicz (Ukrainka mieszkająca w Deszcznie). Na krótszym najlepsi okazali się Adam Kuś (gorzowianin) i Barbara Pochranowicz (z Dębna).

– W sumie w imprezie udział wzięło ponad czterysta osób, więcej niż zaplanowaliśmy. Szczególnie cieszy liczna obecność dzieci, które na starcie pojawiły się ze swoimi rodzicami – przyznał Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie, organizator imprezy.

Oprócz biegu dla dorosłych zorganizowane zostały także trasy dla dzieci. Najmłodsi mogli się sprawdzić na 60 metrach, 200 metrach, 400 metrach i 800 metrach.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
28.9 ° C
28.9 °
28.9 °
30 %
3.8kmh
2 %
pon.
29 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE