czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Poradnia kardiologiczna w nowym budynku

Poradnia kardiologiczna w nowym budynku

Już od najbliższego poniedziałku (20.03) pacjenci korzystający z usług poradni kardiologicznej działającej przy gorzowskim szpitalu będą musieli się udać do nowego budynku, znajdującego się naprzeciwko lecznicy.

Poradnia kardiologiczna jako pierwsza przenosi się do nowego miejsca. Chodzi o parterowy budynek zlokalizowany za pawilonem rejestracji. Jednocześnie z kardiologią w nowym obiekcie będzie działać rehabilitacja kardiologiczna. A to dopiero początek, bo docelowo będzie tam więcej poradni, m.in. okulistyczna i ortopedyczna.

Pacjenci musza się więc przyzwyczaić do zmian, które powinny być dla nich korzystne. Teraz udając się do specjalisty nie trzeba będzie bowiem wchodzić do głównego budynku lecznicy.

„Osoby, które mają wizytę u kardiologa lub kontrolę stymulatorów, nie będą już musiały wchodzić do szpitala, gdzie do tej pory były przyjmowane. Do nowej poradni kardiologicznej najłatwiej będzie się dostać, korzystając z bocznego wejścia do budynku” informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. na swopim Facebookowym profilu.

Poradnia kardiologiczna będzie działać w nowym miejscu już od poniedziałku.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. / Facebook.com

💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
10 ° C
10 °
10 °
63 %
3.7kmh
6 %
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE