piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZnamy kwotę zebraną podczas finału WOŚP w Międzyrzeczu

Znamy kwotę zebraną podczas finału WOŚP w Międzyrzeczu

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Międzyrzecza oficjalnie podsumował środki zebrane podczas 31. finału. Kwota jest wyższa niż pierwotnie zakładano i ostatecznie wyniosła… 158 421,21 zł!

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się pod koniec stycznia. To wtedy na ulice wyszli wolontariusze z puszkami, a na scenach praktycznie w każdym polskim mieście odbywały się licytacje. Wtedy też działacze z międzyrzeckiego sztabu informowali, że udało się zebrać ponad 150 tysięcy złotych:

To jednak nie był koniec, bo wciąż trwały m.in. licytacje prowadzone w Internecie. Teraz wszystkie zbiórki oficjalnie zostały zakończone i można podać ostateczną kwotę, jaką udało się zebrać w Międzyrzeczu w tym roku!

Przypomnijmy: w tym roku WOŚP zbierał pieniądze na walkę z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Może ona dotknąć zarówno dzieci jak i dorosłych.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
10 ° C
10 °
10 °
65 %
4.5kmh
100 %
pt.
10 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE