wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczFinał WOŚP w Międzyrzeczu. Ile zebrano?

Finał WOŚP w Międzyrzeczu. Ile zebrano?

W tym roku międzyrzeczanie po raz kolejny pokazali jak wielkie mają serca. Podczas niedzielnego, 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 150 069 zł! A to jeszcze nie koniec, bo wciąż trwają licytacje na Allegro i kwota na pewno wzrośnie.

To był wielki i gorący dzień! Ani wolontariuszy ani samych mieszkańców nie zraziła niesprzyjająca pogoda i tłumnie przyszli świętować kolejny już finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Były występy, pokazy i co najważniejsze: licytacje!

Tym razem udało się zebrać ponad 150 tysięcy złotych! Jeśli chodzi o licytacje to rekordowa kwota padła za złote serduszko, które poszło dokładnie za 13 500 zł. Z kolei koszulka byłego zawodnika Lecha Poznań Wolodymyra Kostewycza z podpisami „Lechitów” (przekazana przez burmistrza Lorenza) została wylicytowana za 1 475 zł.

Ostatecznie pieniędzy, które zasilą konto WOŚP będzie jednak więcej, bo wciąż trwają licytacje ciekawych gadżetów prowadzone przez Allegro. Kto chciałby się jeszcze dorzucić?

Przypomnijmy: w tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Może ona dotknąć zarówno dzieci jak i dorosłych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
słabe opady deszczu
7.6 ° C
7.6 °
7.6 °
85 %
8.4kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
7 °
sob.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE