piątek, 24 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinPotrzebna pomoc dla Ziemowita Patka!

Potrzebna pomoc dla Ziemowita Patka!

Nauczyciel i trener z Gubina – Ziemowit Patek zmaga się z nowotworem mózgu. Już raz pokonał ciężką chorobę, ale w tym roku nastąpił nawrót. Potrzebna jest pomoc!

Jak czytamy w opisie zbiórki: „ZIEMOWIT PATEK – mąż Dalii, tata dorosłego Michała i maluchów Lilki i Mieszka którym pokazuje ścieżki codziennego życia. Jeden z twórców gubińskiego pływania i strzelectwa sportowego. Trener, pedagog pokazujący wychowankom piękno sportu, wpajający nieustannie zasady bezpieczeństwa nad wodą i reguł fair play, motywujący i wskazujący zawodnikom drogę do mistrzostwa sportowego. Niestrudzony wychowawca wielu pokoleń niepełnosprawnych pływaków Olimpiad Specjalnych, którzy przez trzy ostatnie dekady odnieśli znaczące sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych, czym skutecznie pokonali społeczne bariery. To także wieloletni honorowy krwiodawca, z zaangażowaniem promujący tę szlachetną akcję. Ponadto, jako Radny Rady Miejskiej w Gubinie, jest aktywnym członkiem samorządu, który z zaangażowaniem i troską działa na rzecz miasta i jego mieszkańców.”

U mieszkańca Gubina nowotwór wykryto równo rok temu – w marcu 2022 roku zdiagnozowano u Ziemowita Patka glejaka wielopostaciowego. Po operacji i leczeniu udało się pokonać raka, ale tylko na chwilę. W marcu 2023 roku nowotwór powrócił. Aby nie doszło do tego ponownie, potrzebne jest specjalistyczne leczenie.

Najnowszą innowacyjną metodą leczenia, a także dającą największe szansę na całkowite wyleczenie, jest Nano Therm i dalsze leczenie połączone z rehabilitacją. Kosztuje to około 200 000 zł! Trwa zbiórka, aby zebrać dużą kwotę:

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/xun3fg?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR0r7pJDrEzRptw14JpKZm1g3mp3Jrp8hX514CD2cfdx2cbozOjZ0MDW35o


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
9.7 ° C
10.1 °
9.5 °
86 %
4.2kmh
87 %
pt.
10 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
7 °
wt.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE