piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Porozmawiaj o nowoczesnej gospodarce i pracy

Porozmawiaj o nowoczesnej gospodarce i pracy

Trwa rejestracja uczestników, którzy chcą wziąć udział w IV edycji Gorzowskiego Forum Gospodarczego. W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele biznesu i samorządu, szefowie instytucji i ich pracownicy, a także studenci i uczniowie.

Gorzowskie Forum Gospodarcze organizowane jest po to, by wspólnie porozmawiać o wyzwaniach współczesnego świata.

W tym roku jego hasłem przewodnim jest „Gospodarka nowych wyzwań”. Forum będzie się składać z kilku paneli, a w każdym z nich będą uczestniczyć zaproszeni goście, tj. dziennikarze, przedsiębiorcy i szkoleniowcy. Wśród specjalistów pojawią się między innymi: Małgorzata Ohme, Wojciech Szeląg, Iwona Kutyna, Katarzyna Oracz czy Michał Sadowski.

Poruszone zostaną takie kwestie jak między innymi cyberbezpieczeństwo, ekologia, zarządzanie czy nowoczesne technologie.

Gorzowskie Forum Gospodarcze odbędzie się 28. października w Filharmonii Gorzowskiej. Rozpocznie się o godzinie 9:00 i według planu ma potrwać około czterech godzin.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się wcześniej zarejestrować za pośrednictwem strony: https://gorzowforum.pl. Więcej informacji na ten temat znajdziecie też na oficjalnej, miejskiej stronie: IV Gorzowskie Forum Gospodarcze – ruszyła rejestracja – Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
18 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE