niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZajęcia, warsztaty i spotkanie z podróżnikiem, czyli Noc Bibliotek

Zajęcia, warsztaty i spotkanie z podróżnikiem, czyli Noc Bibliotek

Już w najbliższą sobotę, tj. 1. października, międzyrzecka biblioteka organizuje Noc Bibliotek i przygotowała szereg ciekawych zajęć i warsztatów. Atrakcje przeznaczone są nie tylko dla dzieci.

Niech nazwa „Noc Bibliotek” nie wprowadzi Was w błąd, bo zaplanowane wydarzenia będą się odbywać przez cały dzień. Najpierw, o godzinie 10:00 rozpoczną się zajęcia animacyjno-plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat. Poprowadzi je Anita Kaźmierowska. Aby wziąć w nich udział konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać pod numerem 95 741 28 58, wew. 22 lub pod numerem 570 766 300.

O godzinie 16:00 „Lalka na Wałku”, czyli warsztaty ze Stowarzyszeniem Mam Pomysł. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci powyżej ósmego roku życia. Ilość miejsc ograniczona i tak jak w przypadku zajęć animacyjno-plastycznych tak i tutaj konieczne są wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać pod podanymi wyżej numerami.

W tym samym czasie, czyli o godzinie 16:00, rozpocznie się promocja III tomiku wierszy Międzyrzeckiego Saloniku Literackiego. Z kolei godzinę później, bo o 17:00, zaplanowano warsztaty tworzenia gier planszowych skierowane do dzieci w wieku powyżej 8 lat. Warsztaty poprowadzi Sekcja Gier Strategicznych MOK. W tym wypadku również konieczne są zapisy.

Na zakończenie, o godzinie 18:00, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Marcinem Korzonkiem pt. „Himalaje, czyli rowerem przez najwyższe przełęcze świata”.

To wszystko, przypomnijmy, już w najbliższą sobotę w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
19 ° C
19 °
19 °
50 %
5.9kmh
89 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE