sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Potrzebujesz węgla? Zgłoś się do urzędu

Potrzebujesz węgla? Zgłoś się do urzędu

Od wtorku do piątku (25-28.10) gorzowski Urząd Miasta przyjmuje zgłoszenia od osób, które chciałyby kupić węgiel (groszek, miał, orzech). Chodzi o węgiel importowany przez spółki Skarbu Państwa i przeznaczony dla gospodarstw domowych.

Osoby, które zgłoszą się do magistratu zostaną umieszczone na specjalnej liście i będą miały pierwszeństwo przy zakupie preferencyjnym, czyli po cenie maksymalnie 2 tysięcy złotych za tonę.

Osoby, które chciałyby się na tej liście muszą się zgłosić dzwoniąc pod numer 95 735 56 10. Można to zrobić do piątku (28.10) w godzinach od 7:30 do 15:30.  

– Uprawnionymi do zakupu węgla za pośrednictwem Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego są osoby zamieszkujące na terenie miasta, spełniające warunki uprawniające do dodatku węglowego – przekazali urzędnicy z gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Przypomnijmy: obecnie wszyscy Polacy ogrzewający swoje domy węglem mierzą się z dużymi problemami. Chodzi nie tylko o cenę węgla, która z około 1300 zł w ubiegłym roku urosła nawet do ponad 4 tysięcy złotych za tonę. Kłopotem jest także sama dostępność surowca. Składy opału świecą pustkami lub proponują importowany węgiel słabej jakości.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
92 %
0.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE