piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Potrzebujesz węgla? Zgłoś się do urzędu

Potrzebujesz węgla? Zgłoś się do urzędu

Od wtorku do piątku (25-28.10) gorzowski Urząd Miasta przyjmuje zgłoszenia od osób, które chciałyby kupić węgiel (groszek, miał, orzech). Chodzi o węgiel importowany przez spółki Skarbu Państwa i przeznaczony dla gospodarstw domowych.

Osoby, które zgłoszą się do magistratu zostaną umieszczone na specjalnej liście i będą miały pierwszeństwo przy zakupie preferencyjnym, czyli po cenie maksymalnie 2 tysięcy złotych za tonę.

Osoby, które chciałyby się na tej liście muszą się zgłosić dzwoniąc pod numer 95 735 56 10. Można to zrobić do piątku (28.10) w godzinach od 7:30 do 15:30.  

– Uprawnionymi do zakupu węgla za pośrednictwem Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego są osoby zamieszkujące na terenie miasta, spełniające warunki uprawniające do dodatku węglowego – przekazali urzędnicy z gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Przypomnijmy: obecnie wszyscy Polacy ogrzewający swoje domy węglem mierzą się z dużymi problemami. Chodzi nie tylko o cenę węgla, która z około 1300 zł w ubiegłym roku urosła nawet do ponad 4 tysięcy złotych za tonę. Kłopotem jest także sama dostępność surowca. Składy opału świecą pustkami lub proponują importowany węgiel słabej jakości.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE