piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Prawie 60 wniosków do BO ocenionych negatywnie

Prawie 60 wniosków do BO ocenionych negatywnie

Zakończyła się praca Zespołu Opiniującej wnioski złożone przez mieszkańców do realizacji w przyszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Autorzy projektów ocenionych negatywnie mają 14 dni na odwołanie.

Łącznie do urzędu wpłynęło 140 wniosków zgłoszonych przez gorzowian. Dotyczyły one czterech kategorii: zadań rejonowych, oświatowych, ogólnomiejskich miękkich i ogólnomiejskich twardych.

Specjaliści negatywnie zaopiniowali 57 projektów. Większość z nich albo przekraczała zaplanowany budżet albo też była niezgodna np. z miejscowymi planami zagospodarowania.

Wnioskodawca, który nie zgadza się z opinią dotyczącą jego zadania, ma prawo złożyć odwołanie do Prezydenta Miasta. Co ważne, mieszkaniec musi zrobić to w ciągu 14 dni od opublikowania niniejszego ogłoszenia. Treść odwołania i sposób jego rozpatrzenia zostanie opublikowana w BIP najpóźniej na 7 dni przed spotkaniem dyskusyjnym dotyczącym kategorii, do której zadanie zostało zgłoszone – informuje Karolina Jodłowska z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Lista pozytywnie i negatywnie zaopiniowanych zadań została ogłoszona wczoraj, tj. 02.08. Od tego właśnie dnia biegnie dwutygodniowy termin na zgłoszenie odwołania. Wyniki można sprawdzić na stronie www.um.gorzow.pl w Biuletynie Informacji Publicznej. Link znajdziecie również TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
29.9 ° C
29.9 °
29.9 °
32 %
2.2kmh
100 %
pt.
30 °
sob.
20 °
niedz.
19 °
pon.
23 °
wt.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE