poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zaginęła Magdalena Bylewska. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zaginęła Magdalena Bylewska. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Gorzowscy policjanci poszukują 26-letniej kobiety, która wyszła z domy we wtorek około godziny 12:00 i od tamtej pory nie można nawiązać z nią żadnego kontaktu. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje o zaginionej proszony jest o kontakt gorzowskimi funkcjonariuszami.

Magdalena Bylewska ma 170 centymetrów wzrostu, jest szczupła i ma długie blond włosy. To mieszkanka Osiedla Poznańskiego. Wychodząc z domu ubrana była w ciemną kurtkę z żółtymi elementami i prawdopodobnie miała ze sobą plecak koloru śliwkowego. Dom opuściła na czarnym rowerze.

Dla policjantów ogłoszono alarm, a do poszukiwań kierowane są kolejne służby. Na miejscu są policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej, a na niebie pojawił się dron. Funkcjonariusze poszukiwania prowadzą z pomocą przewodników psów, wspierani jesteśmy przez strażaków. Policjanci kryminalni sprawdzają miejsca, w których zaginiona mogła się pojawić – informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jeśli ktoś widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informację na temat miejsca jej pobytu powinien natychmiast skontaktować się z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 47 79 12511 lub 112.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
26.4 ° C
26.4 °
26.4 °
42 %
2.2kmh
3 %
pon.
29 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE