czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Premiera kolejnej Gorzowskiej Kolędy i wspólne śpiewanie. Kiedy i gdzie?

Premiera kolejnej Gorzowskiej Kolędy i wspólne śpiewanie. Kiedy i gdzie?

To już tradycja, że co roku w okresie świątecznym gorzowscy politycy, samorządowcy i inne osoby zaangażowane w sprawy miasta, biorą udział we wspólnym śpiewaniu wyjątkowej kolędy. Akcja jest nagrywana, by kazdy chetny mógł ją odtworzyć w domu i poczuć magię świąt!

„Gorzowska Kolęda” została zrealizowana już po raz czternasty. Tym razem miejscy działacze zaśpiewali „I znów Pan się rodzi”. Jak wyszło? O tym będzie się można przekonać… już dzisiaj!

Kolędowanie na Starym Rynku i premiera „Gorzowskiej Kolędy”

Premiera Gorzowskiej Kolędy odbędzie już w piątek (15.12). Na Starym Runku w Gorzowie stanie telebim, a na nim wyemitowane zostanie wspólne śpiewanie samorządowców, radnych, pracowników urzędu miasta, miejskich instytucji i innych osób zaangażowanych w sprawy miasta i regionu.

Taka akcja organizowana będzie po raz pierwszy, wcześniejsze nagrania Gorzowskich Kolęd dostępne były jedynie w Internecie. Tym razem nie dość, że zostanie ona przedstawiona na forum to jeszcze mieszkańcy zostaną zaproszeni do wspólnego śpiewania.

Pierwszy raz takim muzycznym akcentem wprowadzamy mieszkańców w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Zapraszam wszystkich do udziału w spotkaniu na Starym Rynku. Taki wyjątkowy chór mieszkańców Gorzowa z pewnością wprowadzi nas w ostatni okres oczekiwania na święta – podkreśla prezydent miasta Jacek Wójcicki.

Zanim jednak można będzie posłuchać przygotowanej kolędy to swój świąteczny repertuar przedstawi chór Active z II Liceum Ogólnokształcącego, a prezydent Gorzowa złoży mieszkańcom bożonarodzeniowe życzenia.

To wszystko już dzisiaj od godziny 18:45 na Starym Rynku w Gorzowie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.2 ° C
4.2 °
4.2 °
89 %
1.4kmh
98 %
czw.
10 °
pt.
7 °
sob.
6 °
niedz.
7 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE