piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Przebudowa sieci wkracza w nowy etap. Będą nowe zmiany na Kosynierów Gdyńskich

Przebudowa sieci wkracza w nowy etap. Będą nowe zmiany na Kosynierów Gdyńskich

Tym razem, jak informują urzędnicy, zmiany nie będą wielkie i nie powinny w zasadniczy sposób utrudniać mieszkańcom poruszania się w rejonie Kosynierów Gdyńskich. Faktem jednak jest, że pewne modyfikacje zostaną wprowadzone, dlatego lepiej zawczasu się na nie przygotować.

W ciągu ulicy Kosynierów Gdyńskich trwa przebudowa sieci wodociągowej. Od środy (02.08) prace wkraczają w nowy etap, a to wiąże się z nowymi zmianami w organizacji ruchu. Te obejmą odcinek od ul. Jagiellończyka do Borowskiego.

Zachowany tam zostanie ruch dwukierunkowy oraz możliwość wjazdu i wyjazdu z ul. Matejki. Zawężona natomiast będzie jezdnia po zachodniej stronie ul. Kosynierów Gdyńskich.

Są też zmiany dla pasażerów komunikacji miejskiej. Do odwołania zawieszony zostanie przystanek Matejki przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Tymczasowy przystanek zastępczy zlokalizowany będzie przy ul. Matejki w rejonie Przychodni Wojskowej. Zmiana obowiązywać będzie z chwilą zamknięcia ulicy Kosynierów Gdyńskich w rejonie przystanku Matejki.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE