niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWodny tor przeszkód ponownie na Kasztelance

Wodny tor przeszkód ponownie na Kasztelance

Na fanów wodnych zabaw ponownie czeka niezwykła atrakcja. Przez kilkanaście dni na pływalni miejskiej „Kasztelanka” w Międzyrzeczu dostępny będzie wyjątkowy, dmuchany tor z przeszkodami. To świetna zabawa dla małych i dużych!

Wodny tor przeszkód, który umieszczony zostanie na basenie to dmuchana, ale solidna konstrukcja znajdująca się (jakżeby inaczej) na wodzie. Składa się na niego kilka atrakcji w postaci przeszkód, które należy pokonać utrzymując równowagę, przeskakując lub wspinając się. Jest m.in. zjeżdżalnia i tunel.

To niewątpliwie duża atrakcja nie tylko dla najmłodszych, ale tak naprawdę dla każdego! Można z niej będzie skorzystać w dniach od 7. do 20. sierpnia. Tor otwarty będzie w godzinach 10:00-18:00, a sama atrakcja dostępna będzie w cenie biletu. Jak informują pracownicy Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku: w trakcie funkcjonowania wodnego toru przeszkód z uwagi na gabaryty wodnej platformy wyłączone z użytkowania będą cztery tory pływackie.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w MOSiW-ie.

Przypomnijmy: pływalnia „Kasztelanka” czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a w soboty i w niedzielę od 8:10 do 20:00.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
22 ° C
22.6 °
22 °
56 %
4.2kmh
90 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE