poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPrzedsiębiorcy spotykają się w Międzyrzeczu

Przedsiębiorcy spotykają się w Międzyrzeczu

Już w środę (2 sierpnia) o godz. 10.30 odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla wszystkich lubuskich przedsiębiorców, a w szczególności tych z rejonu Międzyrzecza. Urząd Marszałkowski zaprasza do Pensjonatu pod Strzechą nad jeziorem Głębokie.

W ramach cyklu „Business & Breakfast” nie zabraknie rozmów o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, informacji dot. możliwości pozyskania środków europejskich (w szczególności z Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki), a także prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę – mówi w rozmowie z nami Łukasz Pabierowski, zastępca dyrektora Departamentu.

Więcej informacji oraz zapisy: innowacje@lubuskie.pl, tel. 661 326 549. Poprzednie takie spotkania odbyły się w m.in. w Witnicy, Kożuchowie czy Krośnie Odrzańskim.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
92 %
1.4kmh
58 %
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE