piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Przedsiębiorco, weź udział w szkoleniu o innowacjach

Przedsiębiorco, weź udział w szkoleniu o innowacjach

Trwają zapisy do programu Akademia Menadżera Innowacji, który skierowany jest do małych średnich i dużych przedsiębiorstw. Zainteresowane podmioty mogą już składać wnioski, by dołączyć do szkolenia, które będzie realizowane od grudnia tego roku do czerwca 2023 r.

To będzie już piąta edycja programu szkoleniowo-doradczego. Składa się on między innymi z szeregu wykładów i warsztatów, których celem jest pokazanie przedsiębiorcom w jaki sposób zbudować w swojej firmie zespół, który będzie aktywnie i przede wszystkim skutecznie działał na rzecz jej rozwoju, wykorzystując do tego innowacyjne rozwiązania. Chodzi więc zarówno o zarządzanie, jak i o innowacje.

Wykłady i warsztaty odbywać się będą podczas dwudniowych zjazdów (w czwartki i piątki), w trakcie których uczestnicy będą pracować w zespołach. Większość zjazdów zaplanowano w formie zdalnej, jedynie pierwszy i ostatni odbędą się stacjonarnie w Warszawie.

Oprócz wykładów możliwa będzie współpraca z wybranym doradcą. Doradcami Akademii Menadżera Innowacji są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami. Współpraca będzie się odbywać zarówno w formie zdalnej jak i stacjonarnie w siedzibie firmy.

W ramach programu przedsiębiorstwa uzyskają dofinansowanie do realizacji tych usług, zarówno jeśli chodzi o szkolenia jak i doradztwo. Dotacja ze środków unijnych wyniesie 80% wartości usług dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz do 50% dla dużych firm.

Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem w programie mają czas na wysłanie zgłoszenia do 14 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.parp.gov.pl/ami.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
71 %
0.5kmh
7 %
pt.
-1 °
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-0 °
wt.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE