poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZarząd Falubazu podał się do dymisji

Zarząd Falubazu podał się do dymisji

Jak informują SportoweFakty cały zarząd Stelmetu Falubazu Zielona Góra podał się do dymisji. Decyzja ma związek z przegranym finałem z Cellfast Wilki Krosno i jednoczesnym brakiem awansu do Ekstraligi.

Mogę potwierdzić, że cały zarząd Stelmet Falubazu Zielona Góra podał się po ostatnim meczu do dyspozycji i – jak sądzę – niedługo zostanie zmieniony. To honorowe zachowanie, bo nie udało się zrealizować celu, jakim był szybki powrót do PGE Ekstraligi. W tym momencie nie ma murowanego kandydata na stanowisko prezesa, a zdajemy sobie sprawę, że sama zmiana dla zmiany nie ma sensu – mówi w rozmowie z WP Sportowefakty, prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki.

Ogólnopolski portal ocenia, że były już prezes Wojciech Domagała nie zostanie najlepiej zapamiętany. Nie dość, że Falubaz spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej, rok później nie wywalczył awansu to jeszcze stracił swojego wychowanka i lidera Patryka Dudka. Wiceprezesem była z kolei Monika Zapotoczna, lepiej znana jako rzecznik prasowa Urzędu Miasta Zielona Góra. Póki co do wyboru nowych władz, pozostaną na stanowiskach.

Jak zaznaczył prezydent, na swoim stanowisku pozostaje Piotr Protasiewicz, który przez najbliższe trzy lata będzie dyrektorem sportowym i to on ma zapewnić skład na awans do Ekstraligi.

Kibice w komentarzach pod różnymi artykułami nie pozostawiają złudzeń. Od kiedy miasto z prezydentem zaczęli mieszać się do sportu, ten ma się coraz gorzej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
-2.6 ° C
1.2 °
-2.6 °
92 %
2.2kmh
100 %
pon.
11 °
wt.
10 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE