sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rowerem na tle miasta. Ruszył konkurs

Rowerem na tle miasta. Ruszył konkurs

Gorzów po raz kolejny zachęca do podróży jednośladami i organizuje zabawę dla wszystkich rowerzystów. Wystartował już konkurs fotograficzny „Rowerowy Gorzów”, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec miasta. Do zgarnięcia ciekawe nagrody.

W konkursie chodzi o to, aby zrobić zdjęcie, które następnie zostanie umieszczone na stronie Rowerowy Gorzów, gdzie odbędzie się  głosowanie.

Samo zdjęcie ma przedstawiać cały rower lub jego część, osprzęt rowerowy, kask rowerowy lub przedmiot nawiązujący do roweru. To wszystko na tle związanym z Gorzowem, może to być budynek, park, panorama miasta, rzeka, itp. Jak informują organizatorzy: ważne, żeby na zdjęciu nie znajdował się rowerzysta.

Fotografie należy przysłać do 2 września drogą mailową na adres: kontakt@rowerowygorzow.pl. Zdjęcia należy podpisywać w następujący sposób: imię_nazwisko_tytulzdjecia.jpg.

Później, w  dniach od 5 do 11 odbędzie się głosowanie.

„Każda głosująca osoba będzie mogła oddać trzy głosy na wybrane przez siebie zdjęcia, klikając pod fotografią na przycisk „Głosuj”. Zdjęcia, które otrzymają najwięcej głosów otrzymają punkty” informują organizatorzy.

W kolejnym etapie zdjęcia oceniać będzie komisja konkursowa, która również przyzna odpowiednie punkty. Wygra ta fotografia, która łącznie zgarnie najwięcej punktów.

A co można wygrać? Oczywiście gadżety związane z rowerami. Do autora najlepszej fotografii powędruje zestaw rowerowy, w skład którego wejdzie bidon, koszyk na bidon, pompka rowerowa, multitool i torba podsiodłowa oraz zestaw gadżetów od miasta i jednodniowy bilet na Słowiankę.

Każda osoba może wysłać maksymalnie trzy zdjęcia. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj: Konkurs „Rowerowy Gorzów” – Rowerowy Gorzów (rowerowygorzow.pl)


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
21 °
61 %
2.2kmh
68 %
sob.
23 °
niedz.
24 °
pon.
26 °
wt.
28 °
śr.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE