niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rozpoczął się remont chodnika na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

Rozpoczął się remont chodnika na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

W poniedziałek (08.05) rozpoczęły się prace związane z remontem chodnika wzdłuż ulicy Kosynierów Gdyńskich, po stronie Hotelu Mieszko. To kolejny etap prac prowadzonych w tym rejonie. Mieszkańcy powinni uważać!

Firma Eurovia rozpoczyna od chodnika

Zgodnie z informacjami miejskich urzędników, przebudowany ma zostać około 70-metrowy odcinek chodnika od ulicy Borowskiego do ul. Bolesława Krzywoustego. Wymieniona tam zostanie nawierzchnia, a całość prac podzielono na etapy, by jak najbardziej zminimalizować utrudnienia dla pieszych.

Niemniej jednak, takie utrudnienia będą i każdy spacerujący w tamtym rejonie powinien się na nie nastawić. Według zapowiedzi, roboty potrwają do końca maja.

Kolejne roboty na Kosynierów Gdyńskich

Remont chodnika to jeden z pierwszych etapów prac związanych z remontem całej ulicy Kosynierów Gdyńskich, którym zajmuje się firma Eurovia. Przypomnijmy: docelowo wymieniona zostanie nawierzchnia na ulicy, a przebudowie ulegną wszystkie chodniki. Zakres prac jest bardzo szeroki, dlatego konieczne było podzielenia go na etapy.

A to tylko część wszystkich robót, bo jednocześnie z przebudową ulic toczą się prace związane z wymianą sieci wodociągowej. Kierowcy i piesi muszą być ostrożni, bo w niektórych miejscach wprowadzono zmiany w organizacji ruchu.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
53 %
4.6kmh
100 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE