piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rozpoczyna się budowa boiska na Europejskim. Kiedy będzie gotowe?

Rozpoczyna się budowa boiska na Europejskim. Kiedy będzie gotowe?

Ruszają prace związane z budową boiska na osiedlu Europejskim. Wykonawca przygotował już teren pod inwestycję: działka została ogrodzona i pojawił się na niej ciężki sprzęt. Ile czasu potrwają roboty?

Budowa boiska to zadanie wybrane do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. Inwestycja powinna być wykonana już jakiś czas temu, ale z uwagi na problemy z wyłonieniem wykonawcy prace ruszają dopiero teraz.

– Aktualnie realizowane roboty polegają na przygotowaniu podłoża pod boisko oraz chodnik z kostki betonowej. Na nowym boisku będzie można grać w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Teren boiska zostanie uzupełniony małą architekturą (ławki, kosze na odpady). Zamontowane zostaną także piłkochwyty o wysokości 6 metrów – informuje Ewa Iwańska, dyrektor spółki Gorzowskie Inwetsycje Miejskie.

Robotami zajmuje się firma Redopol sp. z o.o. z Poznania, która ma pięć miesięcy na zakończenie prac. To oznacza, że boisko na osiedlu Europejskim powinno być gotowe najpóźniej w lutym przyszłego roku. Koszt prac to ponad 600 tysięcy złotych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE