piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ruszyła sprzedaż biletów na Gorzowskie Spotkania Teatralne

Ruszyła sprzedaż biletów na Gorzowskie Spotkania Teatralne

Już od dzisiaj (10.10) wszyscy chętni mogą kupić bilety na wyjątkowe teatralne przedstawienia. Można to zrobić stacjonarnie w teatrze lub internetowo (tutaj sprzedaż ruszy od wtorku). Lepiej się jednak pospieszyć, bo chętnych nie brakuje, a do teatralnej kasy już od rana ustawiła się kolejka.

To będzie już 38. Edycja Gorzowskich Spotkań Teatralnych. Przez cały tydzień na scenie Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie odbywać się będą przedstawienia z udziałem znanych, lubianych i szanowanych aktorów. Pojawią się osoby znane nie tylko z desek teatrów, ale także gwiazdy kina i telewizji.

W tym roku Spotkania Teatralne będą się odbywać w dniach od 11 do 17 listopada. Każdego dnia wystawiana będzie inna sztuka. Jest w czym wybierać, bo zaprezentowane zostaną zarówno komedie jak i dramaty. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Sprzedaż biletów już ruszyła. Od poniedziałku (10.10) można je nabyć w kasie teatru, a od wtorku (11.10) również online. Chętni nie powinni tracić ani chwili, bo zainteresowanie biletami jest bardzo duże. Tylko w poniedziałek rano, jeszcze przed otwarciem kasy, ustawiła się kilkunastoosobowa kolejka.

Jeśli chodzi o ceny to zależą one od wybranej sztuki i kształtują się na poziomie od 80 zł do 150 zł. Można też nabyć karnet na wszystkie spotkania w cenie 850 zł. Szczegóły znajdziecie na stronie www.teatr-gorzow.pl.

HARMONOGRAM:

  • 11. listopada „Wróci ten czas” Lwowski Kabaret Artystyczny „Czwarta Rano” / кабаре „Четверта рано”.

Piosenki, wiersze i anegdoty. Humor graniczący z zadumą, żart z nostalgią, groteska ze wzruszeniem. A to wszystko w prawdziwie lwowskiej atmosferze.

  • 12. listopada „Nieostrość widzenia” Teatr Kwadrat z Warszawy

Na scenie wystąpi Ewa Ziętek w monodramie z okazji jubileuszu 50-lecia pracy scenicznej. Opowie intymną historię życia Zofii Książek-Bregułowej (polskiej aktorki, poetki, łączniczki AK) splatając ją ze scenami z własnego życia.

  • 13. listopada „Małżeństwo do poprawki” Teatr Kwadrat, Warszawa (wystąpią: Paweł Małaszyński, Agnieszka Sienkiewicz, Andrzej Andrzejewski, Ilona Chojnowska)

To opowieść o małżeństwie, które po 25 latach wspólnego życia postanawia się rozstać. Oboje wynajmują prawników, jednak podczas omawiania warunków rozwodu dochodzi do tragicznego wypadku. Mężczyzna zapada w śpiączkę, a gdy się budzi pamięta tylko początki małżeństwa. Jak dalej potoczy się sprawa?

  • 14. listopada „Biała Bluzka” OCH-TEATR, Warszawa (wystąpi Krystyna Janda)

To oparta na opowiadaniu Agnieszki Osieckiej opowieść z czasów stanu wojennego o miłości do opozycjonisty. Monodram Krystyny Jandy okraszony doskonałą muzyką na żywo.

  • 15. listopada „Gusła” Lubuski Teatr, Zielona Góra

Spektakl powstał na podstawie II i fragmentów IV części „Dziadów” A. Mickiewicza. Reżyser Grzegorz Bral przełożył romantyczne arcydzieło klasyki polskiej na przejmujący, głęboko emocjonalny język teatru.

  • 16. listopada „Pani Pylińska i sekret Chopina” Agencja Artystyczna CDN, Kraków

To adaptacja książki Érica-Emmanuela Schmitta. Główny bohater, młody Eryk pokochał muzykę, gdy usłyszał Chopina. Chciał grać utwory swojego mistrza. Lecz jego interpretacjom ciągle czegoś brakowało. Wszystko zmieniło się, gdy rozpoczął lekcje u Profesor Pylińskiej.

  • 17. listopada „Niespodziewany powrót” Teatr Gudejko, Teatr IMKA, Warszawa

Duet Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka. W spektaklu Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Głównym tematem sztuki są skomplikowane relacje rodzinne między ojcem a dzieckiem, w tym przypadku synem, w którego wciela się Tomasz Karolak.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
27.7 ° C
27.7 °
27.7 °
43 %
0.9kmh
70 %
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE