czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Są wyniki sekcji zwłok ratownika, który zmarł na dyżurze

Są wyniki sekcji zwłok ratownika, który zmarł na dyżurze

Niewydolność krążeniowo-oddechowa była przyczyną śmierci ratownika medycznego, który zmarł podczas dyżuru w gorzowskim szpitalu. Takie są wstępne wyniki sekcji zwłok. Na razie nie wiadomo jednak dlaczego do tej niewydolności w ogóle doszło.

Prokuratura Okręgowa w Gorzowie otrzymała już wstępne wyniki sekcji zwłok czterdziestoletniego ratownika medycznego. Przypomnijmy: mężczyzna zmarł w czwartek (24.02) podczas nocnego dyżuru. Podczas zmiany, w wolnej chwili, postanowił się położyć, aby trochę odpocząć. Niestety z tej planowo krótkiej drzemki już się więcej nie obudził (więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Ratownik medyczny zmarł na SOR-ze podczas dyżuru | Wiadomości Lubuskie (wlubuskie.pl) ).

Prokuratura postanowiła o zabezpieczeniu zwłok do sekcji, aby wykluczyć ewentualny udział osób trzecich, które mogłyby się przyczynić do śmierci mężczyzny. Teraz wiadomo już, że 40-latek zmarł z przyczyn naturalnych. Jak wykazały wyniki powodem była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Wciąż niewiadomym pozostaje co do niej doprowadziło. Więcej powinny wyjaśnić wyniki badań toksykologicznych i histopatologicznych, na te jednak trzeba będzie trochę poczekać.

Przypomnijmy: zmarły ratownik pochodził z Kostrzyna nad Odrą, pracował również w tamtejszym szpitalu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6.6 ° C
6.6 °
6.6 °
91 %
0.9kmh
100 %
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE