wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Sesja Rady Miasta musiała zostać przerwana

Sesja Rady Miasta musiała zostać przerwana

Sesja rozpoczęła się dzisiaj, tj. 30.03, ale musiała zostać wstrzymana. Radni nie wrócili już do obrad i konieczne było wyznaczenie nowego terminu. Ten wyznaczono na najbliższy wtorek (05.03).

Ze względu na wciąż trwająca pandemię koronawirusa sesja Rady Miasta po raz kolejny prowadzona było w formie zdalnej, radni połączyli się ze sobą on-line. Do tej pory nie stanowiło to żadnego problemu, jednak dzisiaj… pojawiły się kłopoty techniczne. Chwilę po rozpoczęciu transmisji pojawiły się problemy z połączeniem, z którym próbowali sobie poradzić informatycy. Według pierwszych informacji sesja miała być wznowiona o godzinie 16:30 jednak usterka okazała się poważniejsza niż początkowo myślano. Dlatego też sesję trzeba było przerwać.

Nowy termin obrad wyznaczono na wtorek (05.03) na godzinę 14:00. Przeprowadzona zostanie również w trybie zdalnym.

Przypomnijmy: gorzowscy radni będą debatować między innymi o przeznaczeniu pieniędzy na remonty dróg, o zmianie obwodów szkół (ze względu na stopniowe wygaszanie SP nr 7), o pomocy dla Ukrainy, ale też np. o przekazaniu 1,5 mln złotych na sport. Co się kryje pod tym zagadnieniem? Dowiemy się za niecały tydzień.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE