piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Sezon na grzyby w pełni! Czas ruszać do lasu. Do wspólnego grzybobrania...

Sezon na grzyby w pełni! Czas ruszać do lasu. Do wspólnego grzybobrania zaprasza OSiR

W lubuskich lasach nie brakuje grzybów, które będzie można zbierać jeszcze przynajmniej przez cały wrzesień. To najlepszy czas do znalezienie jak największych okazów, które następnie wylądują na talerzu. A żeby zbieranie grzybó nie było nudne to można to zrobić w większym gronie! Wyjątkową akcję grzybobrania organizuje gorzowski OSiR.

Wrzesień to idealny moment, by wyjść na spacer do lasu w poszukiwaniu smakowitych grzybów. Co prawda sezon trwa od maja aż do pierwszych przymrozków, to jednak we wrześniu można trafić na najwięcej pięknych okazów. Dlatego warto korzystać i ruszać w teren, aby później móc się rozkoszować pyszną zupą lub delikatnym grzybowym sosem.

Grzybobranie w Gorzowie

Pierwszy raz jesienne grzybobranie organizuje też gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

„Jesienią miłośnicy grzybobrania na pewno nie mogą narzekać. Mamy coś również i dla nich ! 23. września zapraszamy na OP Nierzym na Grzybobranie! Wiek? Bez znaczenia! Doświadczeni grzybiarze jak i najmłodsze pokolenia są mile widziane. To doskonały moment, żeby spędzić czas z dziećmi na łonie natury” czytamy na Facebokoowym profilu OSiR-u.

Zbiórka o godzinie 8:00, konieczne są wcześniejsze zapisy, których można dokonać mailowo pisząc na adres: imprezy@osir.gorzow.pl lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 95 728 76 16.

Pod koniec grzybobrania uczestnicy porównają swoje okazy, a osoby, które zebrały trzy największe grzyby zdobędą nagrody!

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE