piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Sklepy otwarte w Dzień Wszystkich Świętych w Gorzowie. Gdzie można zrobić zakupy...

Sklepy otwarte w Dzień Wszystkich Świętych w Gorzowie. Gdzie można zrobić zakupy 1. listopada?

Dzień Wszystkich Świętych, przypadający co roku to 1. listopada, to dzień ustawowo wolny od pracy. To oznacza, że w tym czasie nieczynne będą duże sklepy, markety czy galerie. Jak się jednak okazuje niektóre sklepy w Gorzowie zostaną otwarte. Sprawdziliśmy gdzie będzie można zrobić zakupy, gdy nagle zabraknie czegoś w domu.

Gdzie na zakupy 1. listopada?

W tym roku 1. listopada wypada w środę. To oznacza, że w środku tygodnia będziemy mieć „mini niedzielę”. Z uwagi na dzień Wszystkich Świętych nieczynne będą szkoły, przedszkola, przychodnie, zamknięte zostaną sklepy i galerie.

Dlatego też warto odpowiednio wcześniej zrobić sobie zakupy tak, aby w środę niczego już nie zabrakło. Na szczęście nie trzeba kupować szczególnie dużo, ponieważ wolny od pracy jest wyłącznie ten jeden dzień.

Jeśli jednak 1. listopada okaże się, że brakuje Ci ważnego składnika do uroczystego obiadu – nie panikuj! W Gorzowie będą czynne sklepy, w których będzie można kupić podstawowe artykuły.

Zgodnie z prawem w dni wolne od pracy, a także w niedziele niehandlowe, otwarte mogą być mniejsze, osiedlowe sklepiki pod warunkiem, że tego dnia za ladą stanie właściciel. Oprócz małych sklepików otwarte mogą być też Żabki, sklepy Lewiatan czy Carrefour Express. Zakupy można będzie też zrobić na stacjach benzynowych.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE