piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Smocze Łodzie znów opanują Wartę!

Smocze Łodzie znów opanują Wartę!

Obecnie trwa nabór zgłoszeń od osób, które chcą wziąć udział w wyścigu Smoczych Łodzi. Regaty na Warcie odbędą się już 28. sierpnia. Chętni mogą się zapisywać jeszcze przed dwa tygodnie.

Wyścigi Smoczych Łodzi to niezapomniane przeżycie zarówno dla samych uczestników jak i dla widowni. Japońskie, kolorowe smoki to bowiem niecodzienny widok na rzece Warcie.

Obecnie ekipy, które chciałyby popłynąć łodziami mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Mają na to czas do 25. sierpnia.

– Są to wyścigi na dziesięcioosobowych łodziach, plus sternik i bębniarz. Dystans jaki trzeba będzie pokonać to około 200 metrów. Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach: dzieci, fan i sport. Planujemy też wyścig dodatkowy: derby na smokach Gorzów kontra Zielona Góra – powiedział Tomasz Maciejewski, prezes klubu Admira organizującego wyścigi.

Łodzie oraz sterników zapewnia organizator przy czym istnieje możliwość posiadania własnego sternika i wioseł. Jak się okazuje, żeby wziąć udział w wyścigu nie trzeba mieć specjalnych umiejętności.

– Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, super spędzony dzień i emocje! Nie zapominajmy też o satysfakcji z wygranej – dodaje Tomasz Maciejewski.

Na najlepszych czekają nagrody i puchary. Jest o co walczyć!

Więcej informacji na temat udziału w zawodach znajdziecie na Facebookowym profilu Klub Sportowy Admira Gorzów. Link znajdziecie również TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE