piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDroga z Krosna do Zielonej Góry będzie zablokowana!

Droga z Krosna do Zielonej Góry będzie zablokowana!

Od przyszłego tygodnia kierowcy będą zmagali się z kolejnymi utrudnieniami. Odcinek DK29, drogi z Krosna Odrzańskiego do Zielonej Góry zostanie zablokowany.

W najbliższych dniach ruszą zaawansowane prace budowlane związane z rozebraniem mostu na DK29, na wylocie z Krosna Odrzańskiego. Mostek ma zostać przebudowany i delikatnie przesunięty.

Powstanie on nieco dalej od skrzyżowania, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonana zostanie również przebudowa dojazdów do mostu, związana z koniecznością połączenia się z istniejącą drogą i odtworzenia nawierzchni po rozbiórce mostu. Inwestycja obejmie także przebudowę kolidujących sieci uzbrojenia terenu – teletechnicznej i wodociągowej – oraz budowę kanału technologicznego i elementów odwodnienia drogi.

Prace mają potrwać około osiem miesięcy i na ten czas zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego w postaci zablokowania odcinka drogi DK29, na wylocie z Krosna Odrzańskiego w kierunku Połupina. Każdy, kto będzie chciał dostać się z Krosna Odrzańskiego do Połupina lub dalej do Dąbia czy Zielonej Góry będzie musiał pojechać w kierunku Gubina, przejechać koło zakładu Homanit i do skrzyżowania z DK32.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
15.5 ° C
15.5 °
15.4 °
72 %
2.4kmh
64 %
pt.
31 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
22 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE