wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDroga z Krosna do Zielonej Góry będzie zablokowana!

Droga z Krosna do Zielonej Góry będzie zablokowana!

Od przyszłego tygodnia kierowcy będą zmagali się z kolejnymi utrudnieniami. Odcinek DK29, drogi z Krosna Odrzańskiego do Zielonej Góry zostanie zablokowany.

W najbliższych dniach ruszą zaawansowane prace budowlane związane z rozebraniem mostu na DK29, na wylocie z Krosna Odrzańskiego. Mostek ma zostać przebudowany i delikatnie przesunięty.

Powstanie on nieco dalej od skrzyżowania, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonana zostanie również przebudowa dojazdów do mostu, związana z koniecznością połączenia się z istniejącą drogą i odtworzenia nawierzchni po rozbiórce mostu. Inwestycja obejmie także przebudowę kolidujących sieci uzbrojenia terenu – teletechnicznej i wodociągowej – oraz budowę kanału technologicznego i elementów odwodnienia drogi.

Prace mają potrwać około osiem miesięcy i na ten czas zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego w postaci zablokowania odcinka drogi DK29, na wylocie z Krosna Odrzańskiego w kierunku Połupina. Każdy, kto będzie chciał dostać się z Krosna Odrzańskiego do Połupina lub dalej do Dąbia czy Zielonej Góry będzie musiał pojechać w kierunku Gubina, przejechać koło zakładu Homanit i do skrzyżowania z DK32.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
2 ° C
2.1 °
1 °
97 %
3.2kmh
100 %
wt.
2 °
śr.
3 °
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE