wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Spektakl dla dzieci, zabawy i nagrody, czyli Święto Ulicy Teatralnej

Spektakl dla dzieci, zabawy i nagrody, czyli Święto Ulicy Teatralnej

Już jutro, tj. w sobotę (14.05) po raz kolejny odbędzie się „miejski festyn” na ulicy Teatralnej. W teatralnym ogrodzie czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Będzie spektakl, gry i zabawy oraz występy taneczne. To wszystko już od godziny 14:00.

Święto ulicy Teatralnej to wydarzenie, do którego włącza się większość instytucji mających swoje siedziby właśnie przy tej ulicy. Najwięcej atrakcji zaplanowano w ogrodzie Teatru im. Juliusza Osterwy. To tam od godziny 14:00 na całe rodziny czeka mnóstwo atrakcji. Będą występy takich zespołów jak np. Aluzja czy Buziaki.

Oprócz tego wystawione zostaną stoiska instytucji i firm działających przy ulicy Teatralnej. Wśród nich m.in. Akademia im. Jakuba z Paradyża, INNEKO, Związek Celowy Gmin MG-6, Młodzieżowy Dom Kultury, Optyk Optometrysta Barbara Gumber, szkoła muzyczna czy liceum plastyczne. Na każdym stoisku będzie można dostać literkę, z których następnie trzeba będzie ułożyć hasło. Czekają ciekawe nagrody. A o godzinie 17:00 rozpocznie się spektakl dla dzieci ot. „Tygrys tańczy dla Szu-Hin” na Dużej Scenie teatru. Liczba miejsc ograniczona, konieczne jest posiadanie wejściówek.

Święto ulicy Teatralnej obchodzone jest od 2016 roku i niezmiennie przyciąga tłumy mieszkańców.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE