wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Spichrzowa wkrótce gotowa!

Spichrzowa wkrótce gotowa!

Jeszcze w tym tygodniu wykonawca przebudowy ulicy Spichrzowej planuje ostatnie roboty związane z wylewaniem asfaltu. Pojawi się też oznakowanie.

Kończy się remont ulicy Spichrzowej na odcinku od ulicy Hejmanowskiej do  Teatralnej. W ubiegłym tygodniu wykonawca robót wylał pierwszą, ścieralną warstwę asfaltu. W tym tygodniu planowane są prace kończące wylewanie asfaltu i porządkowe.

– Prowadzone będą prace brukarskie oraz wykonane zostaną schody, łączące drogę z parkingiem przy teatrze. Planowane jest również wykonanie frezowania oraz rozbiórki nawierzchni na pozostałym odcinku – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik z gorzowskiego magistratu.

Wprowadzone ma też zostać docelowe oznakowanie, dzięki czemu pojazdy będą się już mogły poruszać nowo wybudowaną drogą.  

Przypomnijmy: remont ulicy Spichrzowej rozpoczął się w lipcu ubiegłego roku i miał potrwać około sześciu miesięcy. Nikogo jednak nie zaskoczyła (niestety) informacja o tym, że nie uda się skończyć prac na czas. Teraz wszystko wskazuje na to, że wreszcie uda się otworzyć drogę i już wkrótce pojadą nią samochody. Nowa Spichrzowa będzie drogą podporządkowaną i pierwszeństwo przejazdu będzie przysługiwać pojazdom jadącym od Hejmanowskiej w stronę Mostu Staromiejskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE