piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Sprawdź, czy nadajesz się do policji

Sprawdź, czy nadajesz się do policji

Już w tym tygodniu odbędą się kolejne testy sprawnościowe dla kandydatów na policjantów. Wszyscy chętni będą mogli pod okiem specjalistów sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód.

Testy sprawnościowe organizowane są regularnie. W ćwiczeniach może wziąć udział każdy kto zastanawia się nad zgłoszeniem się do pracy w policji.

– Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, lub dbasz o kondycję fizyczną i lubisz wyzwania –  możesz przyjść i spróbować swoich sił – zachęca Karolina Dowda, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu będą też czekać specjaliści, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji, m.in. dotyczące tego co należy zrobić, aby dostać się do policji, jakie kroki należy w tym celu podjąć.

– Zawód policjanta to przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem. Jest to praca, która nie tylko zapewni Ci stabilność i stały dochód, ale jednocześnie jej efektem jest wyższy cel w postaci realnej pomocy tym, którym grozi niebezpieczeństwo lub zostali dotknięci przestępstwem – dodaje Karolina Dowda.

Same testy sprawnościowe polegają na pokonaniu wyznaczonego toru przeszkód w określonym czasie. Zainteresowani będą więc mogli sprawdzić czy uda im się wykonać to zadanie. Testy jutro, tj. we wtorek (10.05) oraz w piątek (13.05) w godzinach od 16:00 do 18:00 w hali sportowej przy ulicy Chopina 52. Jeśli ktoś nie może wziąć udział w ćwiczeniach w tym tygodniu to będzie miał jeszcze taką szansę 17. maja, 20. maja, 24. maja, 27. maja i 30. maja. Podobne testy odbywają się także w Zielonej Górze, Żaganiu, Żarach oraz w Świebodzinie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
47 %
1.8kmh
96 %
pt.
24 °
sob.
26 °
niedz.
27 °
pon.
25 °
wt.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE