czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinZwycięstwo! Carina oddala się od strefy spadkowej

Zwycięstwo! Carina oddala się od strefy spadkowej

Wystarczyło jedno zwycięstwo, aby Carina awansowała do górnej części tabeli i oddaliła się od strefy spadkowej. Wciąż jest tam bardzo ciasno…

W sobotę – 7 maja – Carina Gubin na własnym stadionie podejmowała Karkonosze Jelenia Góra. To było bardzo istotne spotkanie dla obu ekip, które walczą o utrzymanie w III lidze. Przed meczem Carina znajdował się na 14 miejscu z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.

Rywalizację z Karkonoszami Jelenia Góra Carina rozstrzygnęła już w pierwszej połowie. Najpierw do siatki trafił Denis Matuszewski – w 32 minucie. W 42 minucie prowadzenie podwyższył znajdujący się w wysokiej formie Jakub Ryś. Strzałem głową pokonał Wojciecha Fościaka. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Dzięki temu zwycięstwu Carina Gubin poszybowała w górę tabeli. To tylko pokazuje jak ciasno jest w jej dolnej części. Gubinianie awansowali na 9 miejsce. Pozycja jednak może być myląca, bo do strefy spadkowej Carina wciąż ma niewielką przewagę – między 16 a 9 miejscem w tabeli są tylko 3 punkty różnicy. Dlatego też każde kolejne spotkanie będzie w dalszym ciągu walką o utrzymanie w III lidze.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
11.8 ° C
12.9 °
11.2 °
83 %
3.6kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
12 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE