piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczStrażacy z Kaławy na podium w zawodach pożarniczych

Strażacy z Kaławy na podium w zawodach pożarniczych

Strażacy-ochotnicy z Kaławy zajęli trzecie miejsce podczas Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w sobotę (17.06) w Gorzowie Wlkp. W sumie rywalizowało ze sobą około 400 osób – to zarówno drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych jak i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z całego województwa.

Zawody to świetna okazja do sprawdzenia, a nawet podszkolenia swoich strażackich umiejętności. W sobotę w Gorzowie do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn OSP i 18 MDP. Strażacy, podzieleni na kategorie wiekowe wzięli udział w takich konkurencjach jak bieganie, ćwiczenia bojowe, pokonywanie przeszkód, trafianie wodą do celu, budowanie linii gaśniczych z węzłów strażackich oraz uruchamianie motopomp.

Trzeba przyznać, że rywalizacja była naprawdę zawzięta! Tym bardziej, że zwycięskie drużyny będą reprezentowały województwo lubuskie w zawodach ogólnopolskich.

Ostatecznie, w kategorii mężczyzn OSP pierwsze miejsce zajęli strażacy z OSP Trzebicz, na drugiej pozycji uplasowali się OSP Przynotecko, a trzecie miejsce na podium należało do OSP Kaławy!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
67 %
1.9kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE