niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Szlakiem Pauckscha, Bahra i Lutra. Ostatni spacer po Gorzowie

Szlakiem Pauckscha, Bahra i Lutra. Ostatni spacer po Gorzowie

Kończy się tegoroczny cykl spotkań w ramach akcji „ChodźMy na Spacer”. Wszyscy, którzy jeszcze nie byli na spacerze po miejskich zakamarkach, po których oprowadza przewodnik, w najbliższą sobotę (05.11) będą mieli ku temu ostatnią okazję.

Tym razem trasa będzie wiodła szlakiem Pauckscha, Bahra i Lutra. Brzmi to niezwykle tajemniczo, ale o to o co dokładnie chodzi opowie zainteresowanym Zbigniew Rudziński, który kolejny raz wcieli się w rolę przewodnika po Gorzowie. To doświadczony turysta, krajoznawca, podróżnik i alpinista, a do tego autor przewodników turystycznych, który z pasją i zaangażowaniem opowiada o zabytkach, przyrodzie, ciekawych historiach i atrakcjach miasta.

W spacerze może wziąć udział każdy chętny, jest to całkowicie bezpłatne. Zbiórka jutro, tj. w sobotę (05.11) o godzinie 10:00 na Starym Rynku w Gorzowie.

Przypomnijmy: akcja „ChodźMy na spacer” zorganizowana została już po raz drugi. W poprzednim roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc urzędnicy postanowili powtórzyć cykl. Od kwietnia mieszkańcy mogli uczestniczyć w organizowanych raz w miesiącu spacerach tematycznych, każdy z nich dotyczył innego miejsca i w każdym uczestniczył przewodnik Zbigniew Rudziński.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE