środa, 29 listopada, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Terminy spotkań w ramach BO pod znakiem zapytania

Terminy spotkań w ramach BO pod znakiem zapytania

Ze względu na trudną sytuację finansową miasta w tej chwili nie wiadomo czy harmonogram Budżetu Obywatelskiego zostanie dotrzymany. Chodzi zarówno o terminy spotkań dyskusyjnych jak i prac zespołu opiniującego.

Wracamy do kwestii Budżetu Obywatelskiego, który, przypomnijmy: pojawił się też na ostatniej sesji Rady Miasta. To wtedy urzędnicy włączyli do porządku obrad punkt dotyczący tego, aby zrezygnować z konsultacji w ramach BO w 2024 roku i odłożyć w czasie realizację tych inwestycji, które miały być wykonane w tym roku, ale które jeszcze się nie rozpoczęły. Ostatecznie punkt wycofano z porządku obrad, ale jak zapowiadał sam prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki: to nie koniec rozmów na ten temat, potrzebna jest tylko głębsza analiza sprawy.

Na czym ma polegać ta dalsza analiza tej kwestii? Między innymi na rozmowach z radnymi, które będą dotyczyć zmian w zaproponowanej uchwale. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że nie można być pewnym harmonogramu dotyczącego Budżetu Obywatelskiego.

– Do czasu zakończenia tych rozmów i ostatecznej decyzji radnych, nie jest możliwe potwierdzenie aktualności przyjętych roboczych harmonogramów realizacji procedury BO – poinformował Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.

Przypomnijmy: wszystko ze względu na trudną sytuację finansową miasta.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.7 ° C
-0.7 °
-0.7 °
68 %
1.8kmh
100 %
śr.
-0 °
czw.
-1 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE