niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Trampoliny na Kwadracie zostały zamknięte

Trampoliny na Kwadracie zostały zamknięte

Ze względu na to, że wielu mieszkańców korzystało z trampolin w nienależyty sposób te często były popsute i wymagały napraw. Dlatego urzędnicy zdecydowali o ich czasowym zamknięciu.

Trampoliny pojawiły się na Kwadracie około czterech lat temu, gdy plac był został całkowicie wyremontowany i odnowiony. Docelowo miała to być atrakcja dla dzieci, miały skakać i bawić się na świeżym powietrzu. W rezultacie okazuje się jednak, że z atrakcji korzystają nie tylko najmłodsi, ale także ci nieco starsi. W dodatku nie w taki sposób w jaki powinni.

Notorycznie są łamane elementy maty do skakania. Powodem tak częstych zniszczeń jest korzystanie z trampolin w nienależyty sposób (wjeżdżanie na matę rowerem, hulajnogą czy skakanie kilku dorosłych osób jednocześnie)” informują gorzowscy urzędnicy.

Zepsute trampoliny wymagają napraw, a to z kolei generuje koszty. Tylko od marca na ten cel Urząd Miasta wydał około dziewięciu tysięcy złotych! Dlatego urzędnicy postanowili o tymczasowym zamknięciu tej atrakcji. Wciąż można korzystać z pozostałych elementów małej infrastruktury., Dzieci mogą bawić się na „pajęczynce” czy ścieżce edukacyjnej, a nieco starsi mogą odpocząć na ławeczkach, których na Kwadracie zdecydowanie nie brakuje.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE