poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Truskawki czy szparagi? Wybierz bohatera Nocnego Szlaku Kulinarnego

Truskawki czy szparagi? Wybierz bohatera Nocnego Szlaku Kulinarnego

Rozpoczęło się głosowanie na produkt, który zostanie tematem przewodnim tegorocznego Nocnego Szlaku Kulinarnego. Tym razem rywalizują ze sobą truskawki i szparagi. O tym kto wygra zdecydują gorzowianie. Swoje głosy można oddawać do końca stycznia.

Nocny Szlak Kulinarny to swego rodzaju gra miejska, która w tym roku odbędzie się 16 i 17 czerwca. W tych dniach lokale gastronomiczne (kawiarnie, restauracje, itp.), które zgłoszą się do zabawy będą serwować dania lub napoje, w których głównym bohaterem będzie produkt wybrany w internetowym głosowaniu. Wszystkie te lokale zostaną zaznaczone na specjalnej mapie, po której będą się poruszać uczestnicy gry, czyli po prostu wszyscy chętni gorzowianie. Ich zadaniem będzie spróbowanie dań, a następnie wystawienie oceny biorąc pod uwagę smak, prezentację i kreatywność w przygotowaniu. Ten lokal, który otrzyma najlepsze oceny zostanie nagrodzony tytułem Królowej Nocnego Szlaku Kulinarnego.

Teraz gorzowianie mogą głosować na produkt, który będzie bazą do przygotowania dań, napojów lub przystawek. W szranki stanęły ze sobą truskawki i szparagi. Które z nich wygra? Przekonamy się już wkrótce, bo swoje głosy można oddawać do 31. stycznia. Aby to zrobić wystarczy wejść na Facebookowy profil „Nocny Szlak Kulinarny” a następnie zagłosować pod postem poprzez kliknięcie odpowiedniej emotki. Głosowanie trwa do godziny 22:00. To właśnie wtedy wyjaśni się czy w czerwcu będzie można spróbować słodkich truskawek czy wykwintnych szparagów.

Cena dań serwowanych podczas NSK jest z góry określona. W ubiegłym roku nie mogła być wyższa niż 15 złotych.

Przypomnijmy: w ubiegłym roku bohaterem NSK był ziemniak, a lokalem, który zdobył tytuł Królowej Nocnego Szlaku Kulinarnego zostało Bistro Karmnik.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
1.6kmh
67 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE