sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Waldemar Sadowski poprowadzi Stal Gorzów

Waldemar Sadowski poprowadzi Stal Gorzów

Decyzją członków zarządu to właśnie Waldemar Sadowski objął stery nad klubem. Wszystko dlatego, że, przypomnijmy, prezes Marek Grzyb został aresztowany. Trwają też rozmowy z firmami i sponsorami.

W sobotę (11.06) klub Stal Gorzów wydał oświadczenie, w którym informuje, że jednogłośną decyzją członków zarządu nowym kierującym Stali zostaje Waldemar Sadowski. Przy jego wyborze pod uwagę wzięte zostało między innymi doświadczenie i dotychczasowe zaangażowanie.

‘’ Decyzja Zarządu związana jest z utrzymaniem najwyższych standardów prowadzenia bieżących zadań oraz nadzór nad realizacją strategii przyjętej na rok 2022 i przyszłe sezony.
Powołanie Pana Waldemara Sadowskiego powinno również uspokoić emocje i spekulacje toczące się od paru dni wokół klubu, a całkowicie nie powiązane z jego działalnością. Zarząd prowadzi również rozmowy z lokalnymi władzami, instytucjami ,firmami oraz sponsorami czyli z szeroko pojętą STALOWĄ RODZINĄ i ze wszystkich stron otrzymujemy słowa wsparcia i chęci w pomocy celem utrzymania wyznaczonego kierunku rozwoju klubu’
czytamy na Facebookowym profilu Stali Gorzów.

Przypomnijmy: klub znalazł się w niekomfortowej sytuacji po tym jak parę dni temu Naczelna Izba Skarbowa zatrzymała Marka Grzyba. Prezes Stali został aresztowany na trzy miesiące i jest podejrzany o pranie brudnych pieniędzy za pośrednictwem swojej firmy. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
21 °
61 %
2.2kmh
68 %
sob.
23 °
niedz.
24 °
pon.
26 °
wt.
28 °
śr.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE